TOP GALERIE

spolecnice

 

 

Úvod

Nabízíme dívkám práci společnice. Jedná se především o doprovod - na jednání či firemní večeře a jiné společenské akce našich klientu - partneru.


Ať už si chcete jen přivydělat, nebo pracovat profesionálně, naše agentura Vám pomůže udělat první krůcky v profesi, která pro Vás mohla být doposud naprosto neznámá.
Naše agentura už dlouho prosazuje modelky do světa modelingu a proto má velké zkušenosti s kvalitou propagace Nových Tváří.


Dívky, které projeví o tuto práci zájem navštíví agenturního modelingového fotografa, který jim zhotoví prestižní fotografie pro velmi úspěšnou propagaci. Poté je zařadíme do galerie a vytvoříme zcela zdarma prezentaci.
S prací v naší agentuře nejsou spojeny žádné Vaše náklady a navíc fotografie ( BOOK v hodnotě 10 000,- ) dostanete zdarma na CD i pro vlastní prezentaci.


Prezentace v galerii společnic je u naší agentury pouze pro naše obchodní partnery, kteří jediný znají přístupové kódy.

 

 

Pro partnery

Rádi přijmeme různé nabídky spolupráce a v případě kladné domluvy Vám zašleme přístupové údaje do galerie našich spolecnic. Díky fotografiím a informacím o zkušenostech, získáte tak ucelený přehled a rozhodování pro Vás bude mnohem snazší.

 

Sekce nabídka tváří - Galerie Společnic

Přihlášení

 Prístupové kódy vlastní pouze registrovaní obchodní partneri.

 

 

 

Casting na Společnice


Agentura Public Revelation hledáme dívky na práci společnice.

Jedná se především o doprovod - na jednání či firemní večere a jiné společenské akce našich klientu - partneru. Nabízíme tuto práci dívkám ve veku 18 až 27 let, které mají rádi společnost movitých podnikatelů a zároveň je přitahuje možnost se do těchto kruhu dostat a případně si zajistí budoucnost či se seznámit.

Výdělek je velmi flexibilní, záleží především na dívce. Pred dohodnutím zakázky je i stanovena základní výplata, bez ohledu na další přivýdelek.


Je zřejmé že pro naše účely má být společnice především ( prestiž a doprovod ), ale což nebrání hlubšímu seznámení s klientem.
Z tohoto důvodu hledáme inteligentní dívky, které se dokáží na úrovni bavit a strhnout na sebe pozornost. Tato práce je vhodná i pro dívky, které již mají dítě.Máte-li zájem, stačí napsat na agenturní email: spolecnice-pr@email.cz uveďte společnice, poté Vás zkontaktujeme.

 

Co je Casting ?
Casting na práci společnice není žádné výběrové řízení, ani postupové kolo. Pouze Vám nafotíme prezentační fotografie, pomocí kterých Vás prezentujeme u naších odběratelu a vyplníme s Vámi vstupní dotazník


Jak probíhá Casting ?
Casting trvá 1-hodinu. Dostavíte se k nám na ateliér, pokud budete mít jakékoliv otázky, tak Vám je zodpovíme, vyplníte nám vstupní dotazník a nafotí se s Vámi prezentační kolekce fotografií.

 

Sperky.cz