TOP GALERIE

spolecnice

 

 

Úvod

Nabízíme dívkám práci společnice. Jedná se především o doprovod - na jednání či firemní večeře a jiné společenské akce našich klientu - partneru.


Ať už si chcete jen přivydělat, nebo pracovat profesionálně, naše agentura Vám pomůže udělat první krůcky v profesi, která pro Vás mohla být doposud naprosto neznámá.
Naše agentura už dlouho prosazuje modelky do světa modelingu a proto má velké zkušenosti s kvalitou propagace Nových Tváří.


Dívky, které projeví o tuto práci zájem navštíví agenturního modelingového fotografa, který jim zhotoví prestižní fotografie pro velmi úspěšnou propagaci. Poté je zařadíme do galerie a vytvoříme zcela zdarma prezentaci.
S prací v naší agentuře nejsou spojeny žádné Vaše náklady a navíc fotografie ( BOOK v hodnotě 10 000,- ) dostanete zdarma na CD i pro vlastní prezentaci.


Prezentace v galerii společnic je u naší agentury pouze pro naše obchodní partnery, kteří jediný znají přístupové kódy.

 

 

Pro partnery

Rádi přijmeme různé nabídky spolupráce a v případě kladné domluvy Vám zašleme přístupové údaje do galerie našich spolecnic. Díky fotografiím a informacím o zkušenostech, získáte tak ucelený přehled a rozhodování pro Vás bude mnohem snazší.

 

Sekce nabídka tváří - Galerie Společnic

Přihlášení

 Prístupové kódy vlastní pouze registrovaní obchodní partneri.

 

 

 

Casting na Společnice


Agentura Public Revelation hledáme dívky na práci společnice.

Jedná se především o doprovod - na jednání či firemní večere a jiné společenské akce našich klientu - partneru. Nabízíme tuto práci dívkám ve veku 18 až 27 let, které mají rádi společnost movitých podnikatelů a zároveň je přitahuje možnost se do těchto kruhu dostat a případně si zajistí budoucnost či se seznámit.

Výdělek je velmi flexibilní, záleží především na dívce. Pred dohodnutím zakázky je i stanovena základní výplata, bez ohledu na další přivýdelek.


Je zřejmé že pro naše účely má být společnice především ( prestiž a doprovod ), ale což nebrání hlubšímu seznámení s klientem.
Z tohoto důvodu hledáme inteligentní dívky, které se dokáží na úrovni bavit a strhnout na sebe pozornost. Tato práce je vhodná i pro dívky, které již mají dítě.Máte-li zájem, stačí napsat na agenturní email: spolecnice-pr@email.cz uveďte společnice, poté Vás zkontaktujeme.

 

Co je Casting ?
Casting na práci společnice není žádné výběrové řízení, ani postupové kolo. Pouze Vám nafotíme prezentační fotografie, pomocí kterých Vás prezentujeme u naších odběratelu a vyplníme s Vámi vstupní dotazník


Jak probíhá Casting ?
Casting trvá 1-hodinu. Dostavíte se k nám na ateliér, pokud budete mít jakékoliv otázky, tak Vám je zodpovíme, vyplníte nám vstupní dotazník a nafotí se s Vámi prezentační kolekce fotografií.

 

Sperky.cz 


Vyhledávání
Jméno model-ky/aPřihlášení
E-mail

Heslozaregistrovat se

Reklama
Modelingovy portal Ukaz-se modelky modeling Modelingovy portal Ukaz-se Propagační agentura PUBLIC REVELATION vztahy s veřejností - SEO sevis - INDEXACE pro Google Bing Microsoft Yandex, PR články, webhosting a web stránky zdarma - propagace webu Propagační Agentura Propagační modelingová agentura PUBLIC REVELATION - GALERIE MODELŮ Nové tváře z celé ČR - casting. Nemusíte platit za retušované studiové fotografie pořízené v našich modelingových agenturách (modelky, focení, casting). Ukaz-se modelinovy portal Modelingová Agentura Osobnosti z našich regionů - Persona Grata - Impozantní Osobnosti jejich tvorba a domov kde žijí. Impozantní Osobnosti Firemní Katakog Ukaž-Se řemeslníků dle kvality a recenzí. Katalaog řemeslníků Instalatér topenář Poruba Nonstop pohotovost po celé Ostrvě. Odborné poradenství zdarma na telefonu 704 395 355 voda topení a odpady. Instalatér topenář Havarijní služba instalatér topenář vodař - Provádíme opravy a havarijní servis topení vody odpadu Rychle. Vaše záchranné volání rychle: 775 202 771 Vyřešíme 80%! Zavolejte nám a objednejte si nás, nebude to levné, ale my Vám pomůžeme! Máte problém s horkou vodou nebo ucpaným záchodem? 24hodinová telefonní pohotovostní služba je vám vždy k dispozici. Instalatér Topenář Ostrava Havarijní služba Instalatérství a topenářství v Ostravě vždy k dispozici 24h denně, objednání do pár dnů bez dlouhého čekání! Instalatérství Ostrava Doučování online Matika (integrály) - Fyzika - Dějepis - GIS - Kartografie - Angličtina - SEO - Grafika. Doučování stojí za vyzkoušení Učitelé s odbornou kvalifikací pro základní výuku – Špičková efektivita online doučování je často demonstrována pomocí technologie, která nepřekračuje psychologické hranice pracoviště. Doučování online Výkup Stříbra Cínu a dalších kovů za nejlepší ceny pro Vás. Cín Stříbro šperky starožitné předměty, vše bereme - OK hned. Výkup stříbra Oblečky pro pejsky a kočičky. Oblečení pro psy a kočky na zakázku šití a nedosažitelné nedostupné a vyprodané oblečení pro mazlíčky u nás vždy nakoupíte Rychle. Oblečky pro pejsky Galerie Modelek modelingový portál na Google Galerie Modelek Models Agency blog na blogspot pokec co je vlastně modeling a zákulisní praktiky. Models Agency Časopis o modelingu, modelkách a možnostech jak se prosadit a nestratit panenství. Neni to lehké být mezi muži a ženami, kteří mají rádi krásu dívky - NE? Časopis o modelingui Katalog Líbím se ti - naše krásné modelky a jejich knádherné fotografie. Libimseti Modelky Modeling pro Vás a informace na sociální síti Linkedin. Modeling pro Vás Potřebuješ - Chceš LIKE na Facebook výměnou za tvůj lajk, není problém zaregistruj se a uvidíš jak se ti lajky like budu množit. LIKE na Facebook PUBLIC REVELATION vztahy s veřejností - běžná praxe v reklamě a propagace fotografií dívek. vztahy s veřejností TOPlist