TOP GALERIE

O nás

Nepojmenovaný dokument

Představujeme Vám portál pro Vaš amatérské fotografie - Ukaž-se, který je rozšíření stávající modelinfového portálu - Galerie-modelek. Na tomto portálu můžete zveřejnit své osobní amaterské fotografie, které jsou nedílnou součástí prezentace profesionálních modelek. Jelikož se klade důležitost při rozhodování o výběru tváře i na civilní vzhled bez komerčního vykrášlení, proto tento druh stránek je hojně navštěvován hledači tváří, z řad profesionálů či amatérů.

 

Z tohoto důvodu byl vytvořen a spuštěn agenturou Public Revlation, tento portál Ukaž-se pro Vaši vlastní prezentaci a je koncipován jako komplexní databáze zájemců o spolupráci v oblasti - film, kompars, reklama, modeling a fotografie. Cílem je vytvořit co možná nejobsáhlejší databáze různých typů osob, bez jakéhokoliv omezení. Jelikož dnešní požadavky, právě třeba pro reklamu se neopírají o předem určené pravidla všeobecné „krásy", ale především o originalitu, která svým způsobem donutí běžného člověka zastavit a podívat se. Proto registrace všech typů lidí bez ohledu na věk a vzhled, kteří chtějí touto cestou najít vhodnou práci.

 

 Mnohem více, dnešní trendy nutí hledat tváře, které se přiblíží realitě běžného života a to jsou důvody, že se oslovují čím dál více lidi úplně normální. A to proto, aby se reklamní kampaň co nejvíce přiblížila Vám, tedy potencionálním kupujícím. Z tohoto důvodu se stále častěji objevuje poptávka po mužích, ženách i dětech, které potkáváte na ulici. Tento trend vstupuje i do světa reklamy.

 

 Neustále se snažíme pracovat na propagaci, aby naše stránky navštěvovaly, fotografové, castingové, komparsní agentury a mimo jiné i filmové produkce, kteří zde hledají vhodné typy do svých projektů. Můžete to být právě Vy, kdo už zítra bude osloven a bude Vám nabídnuta role ve filmu, nebo focení do reklamy.

 

 Velkou Výhodou tohoto portálu je, úzká spjatost s modelingovou agenturou, která nejenom, že zajišťuje zakázky svým modelkám, ale neustále rozšiřuje svůj tým. V tomto je Vaše šance vyzkoušet možnost vstoupit do této agentury mnohem jednodušší. Agentura Vám vytvořit dokonalou prestižní kolekci, na Vaši úspěšnou propageci. V případě obrátíte li se na nás a budete vhodný typ, dostanete Nejvýhodnější nabídka na netu: nafotíme Vám prezentaci na profesionální úrovni - ZDARMA bližší informace naleznete na stránkách agentury Public Revelation: www.public-revelation.com v sekci news.

 

 

Vaše otázky a odpovědi

 

Akt: mám z toho mít obavu ?

Fotografie nahého těla, kde je vhodným nasvícením, nebo pozicí dosaženo uměleckého dojmu.
Obavy jsou v určitých případech opodstatněné. Důležité je znát jaké fotografie se budou fotit a předem vidět fotografie daného fotografa či podobné zakázky.
Nejhorší bývá focení pro amatéra, který nemá žádné zkušenosti a pouze má potřebu vidět a nafotit nahé tělo hezké slečny. Tyto fotografie bývají velice podprůměrné a fotograf s potřebou se pochlubit, vystaví Vaše fotografie na obdiv veřejnosti ve svých stránkách, mezi další jeho nahé trofeje.

 

Co je Glamour ?

Jedná se o fotografování ve spodní prádle, kdy modelka je v póze jež zvýrazňuje ženskost těla.

 

Co je TFP ?

TFP (Time For Print) je forma nekomerční spolupráce Vás na jedné straně a fotografa na straně druhé, kdy nikdo nikomu za focení neplatí a výsledné fotografie pak získávají obě strany pro svou vlastní potřebu.

 

Co je SNAP foto ?

SNAP fotografie jsou pro posouzení Vašich dispozicí. Bez líčení plavky anebo spodní prádlo, nejlepší jednobarevné vlasy přirozené/ bez úpravy- rozumí se  účes/ pokud možno jednobarevné pozadí pro zaslaní nám stačí velikost 400x600,  formát jpg. 

 

Co je to Fototest ?

Fototest je základní focení, které má Široký záběr od snap fotografie až po book či akt.
Toto focení je nejrozšířenější u nových tváří hlásící se do modelingové agentury.