TOP GALERIE

O nás

Nepojmenovaný dokument

Představujeme Vám portál pro Vaš amatérské fotografie - Ukaž-se, který je rozšíření stávající modelinfového portálu - Galerie-modelek. Na tomto portálu můžete zveřejnit své osobní amaterské fotografie, které jsou nedílnou součástí prezentace profesionálních modelek. Jelikož se klade důležitost při rozhodování o výběru tváře i na civilní vzhled bez komerčního vykrášlení, proto tento druh stránek je hojně navštěvován hledači tváří, z řad profesionálů či amatérů.

 

Z tohoto důvodu byl vytvořen a spuštěn agenturou Public Revlation, tento portál Ukaž-se pro Vaši vlastní prezentaci a je koncipován jako komplexní databáze zájemců o spolupráci v oblasti - film, kompars, reklama, modeling a fotografie. Cílem je vytvořit co možná nejobsáhlejší databáze různých typů osob, bez jakéhokoliv omezení. Jelikož dnešní požadavky, právě třeba pro reklamu se neopírají o předem určené pravidla všeobecné „krásy", ale především o originalitu, která svým způsobem donutí běžného člověka zastavit a podívat se. Proto registrace všech typů lidí bez ohledu na věk a vzhled, kteří chtějí touto cestou najít vhodnou práci.

 

 Mnohem více, dnešní trendy nutí hledat tváře, které se přiblíží realitě běžného života a to jsou důvody, že se oslovují čím dál více lidi úplně normální. A to proto, aby se reklamní kampaň co nejvíce přiblížila Vám, tedy potencionálním kupujícím. Z tohoto důvodu se stále častěji objevuje poptávka po mužích, ženách i dětech, které potkáváte na ulici. Tento trend vstupuje i do světa reklamy.

 

 Neustále se snažíme pracovat na propagaci, aby naše stránky navštěvovaly, fotografové, castingové, komparsní agentury a mimo jiné i filmové produkce, kteří zde hledají vhodné typy do svých projektů. Můžete to být právě Vy, kdo už zítra bude osloven a bude Vám nabídnuta role ve filmu, nebo focení do reklamy.

 

 Velkou Výhodou tohoto portálu je, úzká spjatost s modelingovou agenturou, která nejenom, že zajišťuje zakázky svým modelkám, ale neustále rozšiřuje svůj tým. V tomto je Vaše šance vyzkoušet možnost vstoupit do této agentury mnohem jednodušší. Agentura Vám vytvořit dokonalou prestižní kolekci, na Vaši úspěšnou propageci. V případě obrátíte li se na nás a budete vhodný typ, dostanete Nejvýhodnější nabídka na netu: nafotíme Vám prezentaci na profesionální úrovni - ZDARMA bližší informace naleznete na stránkách agentury Public Revelation: www.public-revelation.com v sekci news.

 

 

Vaše otázky a odpovědi

 

Akt: mám z toho mít obavu ?

Fotografie nahého těla, kde je vhodným nasvícením, nebo pozicí dosaženo uměleckého dojmu.
Obavy jsou v určitých případech opodstatněné. Důležité je znát jaké fotografie se budou fotit a předem vidět fotografie daného fotografa či podobné zakázky.
Nejhorší bývá focení pro amatéra, který nemá žádné zkušenosti a pouze má potřebu vidět a nafotit nahé tělo hezké slečny. Tyto fotografie bývají velice podprůměrné a fotograf s potřebou se pochlubit, vystaví Vaše fotografie na obdiv veřejnosti ve svých stránkách, mezi další jeho nahé trofeje.

 

Co je Glamour ?

Jedná se o fotografování ve spodní prádle, kdy modelka je v póze jež zvýrazňuje ženskost těla.

 

Co je TFP ?

TFP (Time For Print) je forma nekomerční spolupráce Vás na jedné straně a fotografa na straně druhé, kdy nikdo nikomu za focení neplatí a výsledné fotografie pak získávají obě strany pro svou vlastní potřebu.

 

Co je SNAP foto ?

SNAP fotografie jsou pro posouzení Vašich dispozicí. Bez líčení plavky anebo spodní prádlo, nejlepší jednobarevné vlasy přirozené/ bez úpravy- rozumí se  účes/ pokud možno jednobarevné pozadí pro zaslaní nám stačí velikost 400x600,  formát jpg. 

 

Co je to Fototest ?

Fototest je základní focení, které má Široký záběr od snap fotografie až po book či akt.
Toto focení je nejrozšířenější u nových tváří hlásící se do modelingové agentury.

 

 

Vyhledávání
Jméno model-ky/aPřihlášení
E-mail

Heslozaregistrovat se

Reklama
Modelingovy portal Ukaz-se modelky modeling Modelingovy portal Ukaz-se Propagační agentura PUBLIC REVELATION vztahy s veřejností - SEO sevis - INDEXACE pro Google Bing Microsoft Yandex, PR články, webhosting a web stránky zdarma - propagace webu Propagační Agentura Propagační modelingová agentura PUBLIC REVELATION - GALERIE MODELŮ Nové tváře z celé ČR - casting. Nemusíte platit za retušované studiové fotografie pořízené v našich modelingových agenturách (modelky, focení, casting). Ukaz-se modelinovy portal Modelingová Agentura Osobnosti z našich regionů - Persona Grata - Impozantní Osobnosti jejich tvorba a domov kde žijí. Impozantní Osobnosti Firemní Katakog Ukaž-Se řemeslníků dle kvality a recenzí. Katalaog řemeslníků Instalatér topenář Poruba Nonstop pohotovost po celé Ostrvě. Odborné poradenství zdarma na telefonu 704 395 355 voda topení a odpady. Instalatér topenář Havarijní služba instalatér topenář vodař - Provádíme opravy a havarijní servis topení vody odpadu Rychle. Vaše záchranné volání rychle: 775 202 771 Vyřešíme 80%! Zavolejte nám a objednejte si nás, nebude to levné, ale my Vám pomůžeme! Máte problém s horkou vodou nebo ucpaným záchodem? 24hodinová telefonní pohotovostní služba je vám vždy k dispozici. Instalatér Topenář Ostrava Havarijní služba Instalatérství a topenářství v Ostravě vždy k dispozici 24h denně, objednání do pár dnů bez dlouhého čekání! Instalatérství Ostrava Doučování online Matika (integrály) - Fyzika - Dějepis - GIS - Kartografie - Angličtina - SEO - Grafika. Doučování stojí za vyzkoušení Učitelé s odbornou kvalifikací pro základní výuku – Špičková efektivita online doučování je často demonstrována pomocí technologie, která nepřekračuje psychologické hranice pracoviště. Doučování online Výkup Stříbra Cínu a dalších kovů za nejlepší ceny pro Vás. Cín Stříbro šperky starožitné předměty, vše bereme - OK hned. Výkup stříbra Oblečky pro pejsky a kočičky. Oblečení pro psy a kočky na zakázku šití a nedosažitelné nedostupné a vyprodané oblečení pro mazlíčky u nás vždy nakoupíte Rychle. Oblečky pro pejsky Galerie Modelek modelingový portál na Google Galerie Modelek Models Agency blog na blogspot pokec co je vlastně modeling a zákulisní praktiky. Models Agency Časopis o modelingu, modelkách a možnostech jak se prosadit a nestratit panenství. Neni to lehké být mezi muži a ženami, kteří mají rádi krásu dívky - NE? Časopis o modelingui Katalog Líbím se ti - naše krásné modelky a jejich knádherné fotografie. Libimseti Modelky Modeling pro Vás a informace na sociální síti Linkedin. Modeling pro Vás Potřebuješ - Chceš LIKE na Facebook výměnou za tvůj lajk, není problém zaregistruj se a uvidíš jak se ti lajky like budu množit. LIKE na Facebook PUBLIC REVELATION vztahy s veřejností - běžná praxe v reklamě a propagace fotografií dívek. vztahy s veřejností TOPlist