TOP GALERIE

nabídky - casting

 

První ve vyhledávačích ( např. na slovo - modelky )

 

Modelingový Portál - Galerie Modelek www.galerie-modelek.cz Vložte si zde fotografie.

 

Velmi navštěvovaný hledači tváří a první ve vyhledávačích

 

 

 

Casting na Společnice

 

Agentura - Public Revelation hledá dívky na práci společnice.

 

Jedná se především o doprovod - na jednání či firemní večeře a jiné společenské akce našich klientů - partnerů. Nabízíme tuto práci dívkám ve věku 18 až 27 let, které mají rádi společnost movitých podnikatelů a zároveň je přitahuje možnost se do těchto kruhů dostat a případně si zajisti budoucnost či se seznámit.

 

Výdělek je velmi flexibilní, záleží především na dívce. Před dohodnutím zakázky je i stanovena základní výplata, bez ohledu na další přivýdělek.

Je zřejmé, že pro naše účely má být společnice především ( prestiž a doprovod ), ale což nebrání hlubšímu seznámení s klientem.

Z tohoto důvodu hledáme inteligentní dívky, které se dokáží na úrovni bavit a strhnout na sebe pozornost. Tato práce je vhodná i pro dívky, které již mají dítě.

 

Máte-li zájem, stačí napsat na agenturní email: spolecnice@email.cz uveďte společnice, poté Vás zkontaktujeme.

 

 

 

NOVÉ TVÁŘE

 

Public Revelation - Nové Tváře

 

Modelová agentura Public Revelation, hledá dívky, kluky na focení - nové tváře z celé ČR. Vytvoření profi foto (book) a prezentace na stránkách:
www.public-revelation.com zdarma - info v sekci news.

Models agency - Public Revelation - pořádá casting: ( termíny Vám zdělíme na email )
Casting je zaměřen pro vstup nových tváří do týmu agentury. Žádné poplatky. Nejvýhodnější nabídka na netu: nafotíme Vám prezentaci na profesionální úrovni - ZDARMA bližší informace naleznete na stránkách agentury - Public Revelation: www.public-revelation.com v sekci news.
Email: publicrevelation@email.cz

 

 

 

Čína CH29

 

lokalita: Čína, aktuálně od 26.10. 2008
doba pobytu: 3 měsíce modelky: od 173 cm do 178 cm, manekýni: od 183 cm do 188 cm
nabídka pro děvčata a chlapců : focení katalog, módy show a TV reklamy
Děvčata: výška - 173 - 178 cm
vek : 17 - 23 r.
dobrý book, nebo zajímavé NEW FACE

Chlapci: výška 183 - 188 cm
vek : 17 - 24 r.
dobrý book

 

 

 

Milano IT7

 

modelky 175 - 180 cm
štíhlé postavy
zkušenosti s přehlídkami

modeling: na 1 měsíc
kde: Milano
co: přehlídky, katalogy, showroomy a účes na castingu pro reklamu, přehlídky, focení ....

pro koho: modelky: 16 - 24 roků
poskytované: zpáteční letenka
ubytovaní:
je li potřebné, nový book a set karty / focené v Miláně /
modelce se odčítají náklady na letenku, ubytovaní
ne ni li úspěšná a nevydělá na svoje náklady, není zadlužená !!!!

aktuální od 27.11.2008


Toto je INFORMACE o online castingu pro krajinu Čína, Milano. To znamená, že nemusíte chodit na castingy k nám ale stačí nejdřív poslat fotky. Dobře si přečtěte informace. Pokud Vás nabídka zaujme, odpovídejte podle pokynů níže. V případě, že budete na online castingu úspěšná a agentura z Číny o Vás bude mít zájem, přijdete potom na osobní setkání, kde Vám v den setkání nafotíme SNAPy a vybavíme všechny formality.

Co třeba udělat:
1./ pokud jste zaregistrovaná-ý u Public Revelation, a máte u nás fotky, stačí poslat jen mail s textem „Čína 29 - zájem" či „Milano IT7 - zájem"
2./ pokud nejste zaregistrovaná-ý a nemáte u nás fotky, pošlete fotky. Profi, SNAP + informace o vás + "Čína 29 - zájem" či „Milano IT7 - zájem"

MAIL NA STRÁNKÁCH
Public Revelation: publicrevelation@email.cz

telefon: +420 / 464540445

 

 

 

Studio 365

 

Agentura Studio 365 hledá modelky na módní přehlídky.

S T U D I O 3 6 5 - Svěrákova 37, 757 01 Valašské Meziříčí - ředitelství
pobočky: Brno, Olomouc
IČO: 60014130 Miroslav Mráz
mobil: 605 427 271, tel.: 571 620 761, www.studio365.eu, studio365@seznam.cz

Studio 365

 

 

Vyhledávání
Jméno model-ky/aPřihlášení
E-mail

Heslozaregistrovat se

Reklama
Modelingovy portal Ukaz-se modelky modeling Modelingovy portal Ukaz-se Propagační agentura PUBLIC REVELATION vztahy s veřejností - SEO sevis - INDEXACE pro Google Bing Microsoft Yandex, PR články, webhosting a web stránky zdarma - propagace webu Propagační Agentura Propagační modelingová agentura PUBLIC REVELATION - GALERIE MODELŮ Nové tváře z celé ČR - casting. Nemusíte platit za retušované studiové fotografie pořízené v našich modelingových agenturách (modelky, focení, casting). Ukaz-se modelinovy portal Modelingová Agentura Osobnosti z našich regionů - Persona Grata - Impozantní Osobnosti jejich tvorba a domov kde žijí. Impozantní Osobnosti Firemní Katakog Ukaž-Se řemeslníků dle kvality a recenzí. Katalaog řemeslníků Instalatér topenář Poruba Nonstop pohotovost po celé Ostrvě. Odborné poradenství zdarma na telefonu 704 395 355 voda topení a odpady. Instalatér topenář Havarijní služba instalatér topenář vodař - Provádíme opravy a havarijní servis topení vody odpadu Rychle. Vaše záchranné volání rychle: 775 202 771 Vyřešíme 80%! Zavolejte nám a objednejte si nás, nebude to levné, ale my Vám pomůžeme! Máte problém s horkou vodou nebo ucpaným záchodem? 24hodinová telefonní pohotovostní služba je vám vždy k dispozici. Instalatér Topenář Ostrava Havarijní služba Instalatérství a topenářství v Ostravě vždy k dispozici 24h denně, objednání do pár dnů bez dlouhého čekání! Instalatérství Ostrava Doučování online Matika (integrály) - Fyzika - Dějepis - GIS - Kartografie - Angličtina - SEO - Grafika. Doučování stojí za vyzkoušení Učitelé s odbornou kvalifikací pro základní výuku – Špičková efektivita online doučování je často demonstrována pomocí technologie, která nepřekračuje psychologické hranice pracoviště. Doučování online Výkup Stříbra Cínu a dalších kovů za nejlepší ceny pro Vás. Cín Stříbro šperky starožitné předměty, vše bereme - OK hned. Výkup stříbra Oblečky pro pejsky a kočičky. Oblečení pro psy a kočky na zakázku šití a nedosažitelné nedostupné a vyprodané oblečení pro mazlíčky u nás vždy nakoupíte Rychle. Oblečky pro pejsky Galerie Modelek modelingový portál na Google Galerie Modelek Models Agency blog na blogspot pokec co je vlastně modeling a zákulisní praktiky. Models Agency Časopis o modelingu, modelkách a možnostech jak se prosadit a nestratit panenství. Neni to lehké být mezi muži a ženami, kteří mají rádi krásu dívky - NE? Časopis o modelingui Katalog Líbím se ti - naše krásné modelky a jejich knádherné fotografie. Libimseti Modelky Modeling pro Vás a informace na sociální síti Linkedin. Modeling pro Vás Potřebuješ - Chceš LIKE na Facebook výměnou za tvůj lajk, není problém zaregistruj se a uvidíš jak se ti lajky like budu množit. LIKE na Facebook PUBLIC REVELATION vztahy s veřejností - běžná praxe v reklamě a propagace fotografií dívek. vztahy s veřejností TOPlist